top of page

Full dla juniora - Giant Faith

 

GIANT WPROWADZA MODELE FAITH, CAŁKOWICIE NOWE ROWERY Z PEŁNYM ZAWIESZENIEM DLA MŁODYCH MIŁOŚNIKÓW JAZDY PO ŚCIEŻKACH

 

Rowery zostały zaprojektowane z myślą o rosnących miłośnikach ścieżek i zabaw w bike parkach. Wyposażono je w zawieszenie, geometrię oraz komponenty dostosowane do potrzeb dzieci i młodzieży.
 

Giant, globalny lider w produkcji rowerów, wprowadził do swojej oferty model Faith stworzony z myślą o dzieciach i młodzieży chcących w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w polskich trasach MTB oraz lokalnych bike parkach. Rower posiada zawieszenie, komponenty i geometrię dostosowaną do mniejszych jeźdźców, a także konfigurację typu mullet w wybranych modelach.

 

Nowe rowery Faith są całkowitą nowością w ofercie Giant – to zbiór rowerów ścieżkowych z pełnym zawieszeniem działających tak samo jak rowery dla dorosłych, jednak z uwzględnieniem potrzeb dzieci i młodzieży. Lekka, aluminiowa rama z geometrią dostosowaną do potrzeb młodszych kolarzy wykorzystuje nowy system zawieszenia, kół oraz ergonomicznych punktów kontaktów dla osób o mniejszej budowie. Każdy detal został przemyślany i zrealizowany z myślą o bezpiecznej jeździe po szlakach przez dzieci chcące rozwijać swoją pasję do jazdy po górskich szlakach.

 

Dopasowany do dziecięcych wyzwań

 

Dzieci napotykają zupełnie inne wyzwania na szlakach. Rowery Faith mają za zadanie ułatwić im radzenie sobie z tymi przeciwnościami za pomocą kół o różnej średnicy, a także dzięki zawieszeniu dostosowanym z myślą o nich. Sprawdzony system Giant FlexPoint dzięki tylnemu amortyzatorowi Crest FloTrac Lite dostarcza płynne i pewne czucie ścieżek. Za amortyzację przodu roweru odpowiada nowy widelec Crest Lite z technologią FloTune Lite, która pomaga dzieciom pokonywać trudny technicznie teren z pewnością i kontrolą.

 

Oferta rowerów Faith składa się z dwóch modeli. Model Faith wyposażony jest w nowy system kół Giant TRA o średnicy 27,5 cala z przodu oraz 26 cali z tyłu. Wykorzystują one nową technologię WideGuard, zapożyczoną z wyczynowych kół systemowych TRA przeznaczonych dla zawodników, która ma za zadanie wzmocnić obręcz i zmniejszyć ryzyko przebicia opony. Faith 24 wykorzystuje 24 calowe koła dla zmniejszenia wagi roweru oraz łatwiejszego prowadzenia.

 

Wszystkie modele Faith wyposażone są w dostosowane do potrzeb dzieci korby oraz dźwignie hamulca, a także nowe sztyce opuszczane Contact Switch AT Lite, które pomagają dzieciakom w znalezieniu optymalnej pozycji do podjazdów oraz zjazdów dzięki wygodnej w użyciu manetce znajdującej się na kierownicy.
0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page