top of page

Dlaczego e-Bike?

Uwaga, będzie długo. Ale warto! :D


Dziś na tapecie - rower elektryczny - produkt z naszej oferty, który budzi chyba najwięcej kontrowersji.


Nasze TOP 2 w komentarzach, z którymi zdarza nam się spotkać to: "Eee to dla leniwych, ja chcę się poruszać" oraz "Paanie, za tyle to można golfa kupić".


Co my na to?

Przede wszystkim - rower elektryczny to nie skuter. Napędzany jest siłą naszych mięśni, a silnik jedynie ją wspomaga. Ma to szczególne znaczenie w terenie trudnym bądź pagórkowatym/górzystym. Nadal angażuje ciało do ruchu. Ebike będzie idealnym rozwiązaniem dla osób ze słabszą kondycją, czy w rekonwalescencji po chorobie lub zabiegu, ale także dla każdego, kto chce przy podobnym nakładzie sił osiągnąć dłuższy dystans niż na rowerze tradycyjnym. 


No i kwestia zasadnicza w temacie lenistwa - czy leniuchy w ogóle myślą o jakimkolwiek rowerze? :D


Z czego składa się cena roweru elektrycznego?

Ebike składa się z wielu zaawansowanych komponentów - począwszy od podstawowego osprzętu jak łańcuch, czy przerzutki, dedykowane do rowerów elektrycznych, poprzez mocniejsze opony, po zaawansowane elementy, takie jak silnik, bateria, komputer z wyświetlaczem. Wysoka jakość tych części zapewnia komfortowe i wieloletnie użytkowanie sprzętu. 

Przygotowując dla Was ofertę rowerów elektrycznych wybieramy wyłącznie renomowanych producentów, mających doświadczenie w tym segmencie rynku - dlatego też nie znajdziecie u nas sprzętu wątpliwej jakości, a co za tym idzie w pozornie niższej cenie. Pozornie - ponieważ różnicę w cenie prawdopodobnie klient zostawi na serwisie. 


A co do tego golfa - tu pojawiają się dwa zasadnicze pytania: czy porównujemy ceny nowego pojazdu z gwarancją oraz jak kształtują się koszty użytkowania i eksploatacji? Podpowiedź - ebike tyle nie pali ;)

Dobrze - to tyle od nas. Bo kto może powiedzieć najwięcej o produkcie, jeśli nie jego użytkownik? Poprosiliśmy Klientów, którzy wybrali rowery elektryczne z naszej oferty, o parę słów na temat zakupu - efekt znajdziecie w zdjęciach załączonych do posta! :)

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page